• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Взаємодія з ЗОШ

/Files/images/19.jpg/Files/images/15.jpg

/Files/images/16.jpg/Files/images/17.jpg

У рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою діти старшого дошкільного віку ЗДО № 3 «Дзвіночок» відвідали школу.
Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, классах та бібліотеці. Дошкільнята завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками.

Велике враження діти отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грали, відпочивали, розважались та навчались.

Особливо важливою для майбутніх учнів є фігура першого вчителя, якого вони сприймають як надзвичайну людину. Він повинен розуміти дітей, виявляти душевну турботу про них, зацікавленість у їхніх успіхах; повинен створювати оптимістичний настрій, дружелюбну доброзичливу атмосферу. Майбутні першокласники мали можливість познайомитись з досвідченими вчителями, які будуть набирати учнів в 1 клас ( Воропай О.Л. та Огнівенко В.В.)

Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності! Діти і педагоги в захваті! Плануємо продовжити свою роботу і найголовніше – ДРУЖБУ!

/Files/images/IMG_3601.JPG

/Files/images/IMG_3606.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 332