• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Корисні посилання

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України


Педагогічна преса

Охорона праці

wym-1592905590400

http://dsp.gov.ua/main-news/den-ohorony-pratsi/


http://virtumusico.at.ua/ - сайт для музкерівників та вчителів музики


http://igrushka.kz/ - найбільша електронна енциклопедія творчості. На сайті Ви знайдете безліч ідей, майстер-класи, саморобки до будь-яких свят та багато іншого.


http://www.zrobysama.com.ua - Це блог про речі, які можна зробити власноруч. Листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки. Тільки саморобне.


http://www.origami.ru/mod/i_clas.htm - Онлайн підручник оригамі з фото та схемамиhttp://www.abc-color.com/index.shtml - Розмальовки для розмальовування в різних комп’ютерних програмах, щоб дитина навчилась вільно володіти ними. Можна роздрукувати або розмальовувати безпосередньо на комп’ютері.

Намальовано та випробувано на власних дітях.


http://allforchildren.ru/article/index.php -Дитячі саморобки та іграшки своїми руками


http://www.nosiki.cv.ua/ - Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячіх гуртів, та виконавців, мінуси, ноти , музичні сценарії до дитячіх свят та ранків, матеріали для розвитку творчіх здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), обрати навчаючі ігри, та відеоматеріали, багато книжок, журналів для дітей , казки від сучасних письменників, загадки та віршики на любі теми (також англійською)

Кiлькiсть переглядiв: 586