Заклад дошкільної освіти почав працювати у 1949р., розташований в одноповерховій пристосованійбудівл. Проектна потужність закладу складає 25 місць. Заклад розрахований на 2групи. На даний час функціонують 2 групи:різновікова (II-молодша-середня) та старша. Усі групи мають окремі групові приміщення, одну спальну кімнату. Групові кімнати обладнані необхідним твердим і м’яким інвентарем. У туалетній кімнаті наявні умивальники, унітази.

Територія закладу має нову огорожу по всьому периметру. Кожна вікова група має окремий ігровий майданчикстатковані необхідними обладнаннями: гірки, гойдалки, каруселі, та інше), павільйон та зелені насадження. Спортивний майданчик забезпечений фізкультурним обладнання для виконання основних рухів, смуги перешкод.

На території закладу є пішохідний перехід для вивчення дітьми правил дорожнього руху.

Для виконання завдань розумового, екологічного, трудового, профорієнтаційного розвитку дошкільнят виділено місце під город.

Навчально-матеріальне забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», затвердженого наказом МОН від 11.09.02 №509, типовому переліку обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах», СанПіН №3231-85 влаштування і утримання дитячих дошкільних закладів.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно - ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

Заклад забезпечений у повному обсязі кількістью інвентаря, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється.

Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень. Встановлено лічильники електричної енергії та холодної води, електроболєр.

Основне приміщення ЗДО повністю оновлене енергозберігаючими вікнами.

Харчоблок забезпечений оновленим необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, електробойлером, холодильниками, жаровою шафою, електром’ясорубкою. Забезпечено повністю кухонним посудом.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: 3-ноутбуки, 2-принтери, проектор, Інтернет. Працюєсайт ЗДО.

Навчально-матеріальна база оновлюється поступово. В перспективних планах закладу подальше придбання сучасного обладнання. Фінансове забезпечення діяльності навчального закладу здійснюється у відповідності до Закону України «Про дошкільну освіту».

Кiлькiсть переглядiв: 201